Tajný Ježíšek 2020

S adventem a vánoci přichází láska a pohoda a vděčnost za to, co máme, ovšem pro některé ženy to může být extrémně náročný čas. Proto jsme se rozhodly podat pár ženám pomocnou ruku.

Vytipovaly jsme ženy, které známe a které se ocitly v nouzi a prostřednictvím žen z KRUHU Žena je láska, které je nominovaly, jsme jim předaly dárek od "tajného Ježíška". 

  • Vybraly jsme 10 žen, které se ocitly v nouzi
  • Vybraly jsme přes 50 000 Kč do Kasičky vděčnosti
  • Každá žena dostala 5 000 Kč v hotovosti
  • V obálce s penězi jsme předaly dopis s vyjádřením ženské podpory

A co na to říkají obdarované ženy?

(některé ženy chtějí z pochopitelných důvodů zůstat v částečné nebo úplné anonymitě)

Díky mé blízké kamarádce Janě a Vám jsem zažila velké dojetí, které cítím celou dobu od předání daru.
Jsem vděčná a naplněna pocitem sounáležitosti, že někdo na mně takto myslel a udělal tuto akci.
Nejraději bych všem osobně poděkovala, tak alespoň takto:
DĚKUJI milé ženy za tento DAR, který ve mně vyvolává touhu pokračovat a „řetězit“ vlnu pomoci. Nesmírně si toho vážím.
Slávka
Dobrý den!
Dne 21.12.2020 tu zazvonila má kamarádka a předala mi obálku s dopisem a penězi. Byla jsem totálně v šoku, že nějaký takový spolek existuje a  že spolu s dopisem byly i peníze.
Chci Vám strašně moc poděkovat. Bylo mi i trapné si peníze vzít. Jsou na tom ženy podstatně hůř.
Renča je úžasná žena a Vy všechny samozřejmě také. Ještě jednou moc děkuji.
Přeji Vám  krásné vánoce a ještě lepší rok 2021. Mějte se krásně a opravdu z celého srdce moc děkuji.
Ester
Zdravím Vás ženy z Kruhu Žena je láska!
.a chtěla bych moc poděkovat za Vaši podporu a vůbec za to, že jste
Tento rok byl pro mne jedním z nejtěžších , zemřel mně náhle životní partner, naše rodina bojovala s pandemickou nákazou a dalšími problémy.
Syn ještě studuje stř. školu a bez otcova příjmu to nemáme jednoduché. Když mi má přítelkyně Jana řekla o Vašem sdružení, o Vaší nezištné pomoci potřebným, bylo to  pohlazení po duši, zase jsem cítila ten pocit sounáležitosti, lidskosti a radosti, že někomu záleží  na lidech jako takových. Jsme tady na Zemi všichni společně a myslím, že bychom měli žít v lásce a vzájemné podpoře..(snad k tomu někdy všichni dospějeme), jste toho krásným příkladem.
Ještě jednou Vám všem ze srdce děkuji, podporu využijeme na místě nejpotřebnějším ( doplacení léčby dlouhodobého zdrav. problému). Do Nového roku Vám přeji zdraví, hodně sil a optimismu, že příjdou lepší časy pro nás pro všechny
Marcela
Zdravím Vás, Miluško, a milé ženy
Dar od Vás mě velmi potěšil a zahřál u srdce. Při předání Daru od mé blízké kamarádky, kterou považuji za velice citlivou andělskou duši, jsem byla nejdříve v rozpacích. Slova od Vás, která jsem četla v dopise mě dojala, že může být taková propojenost a opravdu nic není náhoda.
Jsem teď v náročném zlomu další životní etapy. Neočekávaně jsem přišla o práci, hledám novou práci a finance opravdu potřebuji. Díky své blízké kamarádce, která byla na mě napojená a nominovala mě, přišel od Vás Dar financí a láskyplné podpory
Velice Vám všem děkuji za tuto pomoc a podporu, za všechna slova, co byla v dopise napsaná a také moc děkuji za nádhernou pohlednici, též mě dojala. 
Děkuji Vám všem za tento Dar, jsem za něj velice vděčná a pomůže mi.
Se srdečným pozdravem
Petra
Ahoj, dobrý den!
Dárek od kruhu žen mě opravdu překvapil a navíc spolu s dopisem naprosto dojal. Je moc hezký vědět, že tu existuje něco jako sesterství, i když skoro žádnou z žen osobně neznám.
Chtěla bych všem moc poděkovat a doufám, že mi v budoucnu finanční situace dovolí se také podílet na pomoci některé z žen, které to zrovna potřebují.
Můj příběh byl možná smutný, ale má happyend. Žila jsem v cizině, kvůli karanténě přišla o brigádu, přítel si našel jinou ženu a já zjistila, že s ním čekám miminko. Posílal mě na potrat, ale já nešla (díky Bohu za to!) Nakonec jsem se rozhodla vrátit do Čech, ale nepodařilo se mi tu najít práci. Naštěstí mám rodinu, která mě podržela a taky spoustu kamarádek a jsem za to strašně vděčná. Bydlím u sestry a její rodiny a před dvěma týdny se mi narodil chlapeček. Jsem neuvěřitelně šťastná. Užívám si s ním každý den 🙂 Jsem za nej moc vděčná!
Za peníze jsem taky moc ráda. Vzhledem k tomu, že nemám žádnou finanční rezervu, tak se určitě budou hodit. Moc děkuju!!!!!
Přeju všem hodně lásky a hojnosti. Objímám
Jitka
OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ VŠEM KRUHOLÁSKÁM.
DNES JSEM POCÍTILA NEUVĚŘITELNOU SÍLU SESTERSTVÍ.
Byla jsem obdarována tajným Ježíškem, kterého jsem od Vás obdržela prostřednictvím mého nejvěrnějšího anděla Pavlinky. Nedokážu vyjádřit, co díky Vám všem cítím.
Mila Milusko, lasko a bohyne... Myslela jsem si, ze me slzave udoli je pomalu za mnou a ted brecim doslova jako zelva. Nemuzu se ani poradne nadechnout, jak mi busi srdce. Ale ne smutkem, placu obrovskou vdecnosti, pokorou a pocitem silneho citu a lasky od Tebe a od vsech kruholasek.
Obdrzela jsem obalku s tajnym jeziskem od mojeho andela Pavlinky, resp. od Tebe Milusko. Nenachazim slova, jsem dojata. Nezaslouzim si takovouto podporu. Pavlinka mi svou pritomnosti na messengeru a laskavosti obrovsky pomohla uz jen tim, ze tu pro me byla a stale je v kazde chvili, kdy jsem se citila na dne. Za takoveto andely nedokazu vyjadrit dostatecne diky.
Proto citim, ze nemohu prijmout takoveho tajneho jeziska. Vubec nevim, co mam delat....
Ani me nenapadlo, ze by se takovy krasny Vas pocin mohl tykat mne. Milunko, to nelze si penizky ponechat. Jsem vdecna uz je za vasi podporu. ...nemam slov...
Eva
Zdravím vás milé slečny
Moc jste mě potěšily. To co jste pro mne udělaly, to jsem ještě nikdy nezažila. Netušila jsem, že jsou na světě tak úžasné ženy, které dokážou takhle zpříjemnit Vánoce.
Když mi Pavla předávala obálku se srdíčkem, tak jsem se divila copak v té obálce je. Když jsem jí otevřela a vyndala z ní dopis a peníze, tak jsem byla velmi překvapená. Četla jsem Váš dopis, který jste napsala a při čtení tohoto nádherně napsaného dopisu mi vlétly slzy do očí Netušíte jak jste mi strašně pomohly....
A hlavně mi pomohla i Pavlí, která mě inspirovala a pomohla mi vstát a udělat si krásnou vánoční atmosféru ještě předtím, než přišlo toto překvapení.
Netuším jak bych vám tu laskavost mohla oplatit. Jste úžasné silné ženy.
Děkuji mockrát, že jste mi pomohly, moc si toho vážím mohla jsem díky vám splnit své dcerce přání, které si přála k vánocům Vidět její úsměv na tváři, když otevřela dárek, který chtěla, mi udělalo tu největší radost. Díky vám
Děkuji vám strašně moc. Nedokážete si představit co to pro mne znamenalo přeji vám všem krásné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok plný lásky, štěstí a hlavně zdraví
Martina
Moniko
na tve prekvapeni padla pulka krabicky kapesniku Puvodne jsem ti chtela podekovat osobne, ale obavam se ze by mi dosly slova a jen bych ti do sluchatka becela.
Jsem strasne dojata, takovy darek jsem v zivote od nikoho nedostala.
Nemyslim jen hmotne penize, za coz samozrejme neskutecne dekuju ale vubec tvoje myslenka na me.
A mas pravdu tento tvuj darek je blesk z cisteho nebe, tohle tvoje obejmuti je dalsim indikatorem ze se mam v zivote posunout dal. Jinou cestou, nez na ktere stojim ted. I za cenu velke bolesti. Po druhe uz nesmim couvnout.
Monci moc dekuju, ani nevim jak se takova vec prijima bez vycitek, namitek a otazek, jestli jsem ta prava v dopise jsem mela napsano, ze pokud se budu chtit podelit se svymi pocity vsem ostatnim v tom vasem seskupeni, budou radi. Urcite mi bude potesenim to udelat. A s dovolenim podekovani bych poslala pres tebe.
Verim, ze v tve prezentaci to bude osobitejsi a silne
Petra
Sdílení předání:
Kolegynka, kterou jsem nominovala je puvodem z Ukrajiny, tak se predani uskutecnilo 6.1., to je v den, kdy na Ukrajine maji Vanoce..
Kdyz jsem jí vysvetlila princip Kruhu, doslo na samotne predani obalky se srdickem. Ve chvili, kdy otevrela obalku, uvidela finance a neverila vlastnim ocim. Potom zacala cist dopis, ktery byl uvnitr obalky a dostavila se vlna emoci..
No co vam mam rikat, tolik slz, objeti, dekovani a vdecnosti jsem v zivote nezazila, chvilemi jsme bulely jak zelvy.
Olga

Děkujeme všem, kteří se účastnili a přispěli

Především desítkám anonymních dárkyň z Kruhu Žena je láska! 🙏❤️